I Liga Kobiet

Poz. Drużyna Mecze Bramki Z R P Punkty
1.  UKS SMS Łódź 9 42-4 8 1 0 25
2.  Praga Warszawa 9 17-6 7 2 0 23
3.  Sportowa Czwórka Radom 9 12-13 5 1 3 16
4.  Medyk II Konin 9 20-11 4 3 2 15
5.  Unifreeze Górzno 9 15-15 4 2 3 14
6.  KKP Stomil Olsztyn 9 9-17 4 0 5 12
7.  Polonia Poznań 9 8-19 2 2 5 8
8.  Victoria Sianów 9 8-21 2 0 7 6
9.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 7-20 1 2 6 5
10.  KS Raszyn 9 5-17 1 1 7 4

Kolejka 1

Data: 22-23 sierpnia
KS Raszyn 1-2 Sportowa Czwórka Radom
Victoria Sianów 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS SMS Łódź 4-0 KKP Stomil Olsztyn
Polonia Poznań 0-3 Medyk II Konin
Praga Warszawa 2-0 Unifreeze Górzno

Kolejka 2

Data: 29-30 sierpnia
Sportowa Czwórka Radom 0-0 Unifreeze Górzno
Medyk II Konin 2-2 Praga Warszawa
KKP Stomil Olsztyn 2-0 Polonia Poznań
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 UKS SMS Łódź
KS Raszyn 0-3 Victoria Sianów

Kolejka 3

Data: 5-6 września
Victoria Sianów 0-3 Sportowa Czwórka Radom
UKS SMS Łódź 4-1 KS Raszyn
Polonia Poznań 2-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa 3-0 KKP Stomil Olsztyn
Unifreeze Górzno 3-3 Medyk II Konin

Kolejka 4

Data: 19-20 września
Sportowa Czwórka Radom 1-2 Medyk II Konin
KKP Stomil Olsztyn 1-3 Unifreeze Górzno
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Praga Warszawa
KS Raszyn 0-0 Polonia Poznań
Victoria Sianów 0-6 UKS SMS Łódź

Kolejka 5

Data: 26-27 września
UKS SMS Łódź 7-0 Sportowa Czwórka Radom
Polonia Poznań 2-1 Victoria Sianów
Praga Warszawa 2-1 KS Raszyn
Unifreeze Górzno 4-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk II Konin 5-0 KKP Stomil Olsztyn

Kolejka 6

Data: 10-11 października
Sportowa Czwórka Radom 1-0 KKP Stomil Olsztyn
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Medyk II Konin
Victoria Sianów 0-1 Praga Warszawa
UKS SMS Łódź 8-1 Polonia Poznań
Unifreeze Górzno 2-1 KS Raszyn

Kolejka 7

Data: 17-18 października
Polonia Poznań 1-2 Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa 2-2 UKS SMS Łódź
Unifreeze Górzno 3-2 Victoria Sianów
Medyk II Konin 0-1 KS Raszyn
KKP Stomil Olsztyn 3-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 8

Data: 24-25 października
Sportowa Czwórka Radom 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Raszyn 0-1 KKP Stomil Olsztyn
Victoria Sianów 0-4 Medyk II Konin
UKS SMS Łódź 4-0 Unifreeze Górzno
Polonia Poznań 0-1 Praga Warszawa

Kolejka 9

Data: 31 października
Praga Warszawa 2-1 Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno 0-2 Polonia Poznań
Medyk II Konin 0-3 UKS SMS Łódź
KKP Stomil Olsztyn 2-0 Victoria Sianów
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 KS Raszyn

Kolejka 10

Data:
Sportowa Czwórka Radom KS Raszyn
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Victoria Sianów
KKP Stomil Olsztyn UKS SMS Łódź
Medyk II Konin Polonia Poznań
Unifreeze Górzno Praga Warszawa

Kolejka 11

Data:
Unifreeze Górzno Sportowa Czwórka Radom
Praga Warszawa Medyk II Konin
Polonia Poznań KKP Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Victoria Sianów KS Raszyn

Kolejka 12

Data:
Sportowa Czwórka Radom Victoria Sianów
KS Raszyn UKS SMS Łódź
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Polonia Poznań
KKP Stomil Olsztyn Praga Warszawa
Medyk II Konin Unifreeze Górzno

Kolejka 13

Data:
Medyk II Konin Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno KKP Stomil Olsztyn
Praga Warszawa ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Poznań KS Raszyn
UKS SMS Łódź Victoria Sianów

Kolejka 14

Data:
Sportowa Czwórka Radom UKS SMS Łódź
Victoria Sianów Polonia Poznań
KS Raszyn Praga Warszawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Unifreeze Górzno
KKP Stomil Olsztyn Medyk II Konin

Kolejka 15

Data:
KS Raszyn Unifreeze Górzno
KKP Stomil Olsztyn Sportowa Czwórka Radom
Medyk II Konin ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa Victoria Sianów
Polonia Poznań UKS SMS Łódź

Kolejka 16

Data:
Sportowa Czwórka Radom Polonia Poznań
UKS SMS Łódź Praga Warszawa
Victoria Sianów Unifreeze Górzno
KS Raszyn Medyk II Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski KKP Stomil Olsztyn

Kolejka 17

Data:
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Sportowa Czwórka Radom
KKP Stomil Olsztyn KS Raszyn
Medyk II Konin Victoria Sianów
Unifreeze Górzno UKS SMS Łódź
Praga Warszawa Polonia Poznań

Kolejka 18

Data:
Sportowa Czwórka Radom Praga Warszawa
Polonia Poznań Unifreeze Górzno
UKS SMS Łódź Medyk II Konin
Victoria Sianów KKP Stomil Olsztyn
KS Raszyn ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski