Łódzka Klasa A Grupa II

Poz. Drużyna Mecze Bramki Z R P Punkty
1 UKS SMS Łódź 13 58 – 20 10 1 2 31
2 Błękitni Dmosin 13 44 – 21 9 1 3 28
3 GLKS Sarnów 13 41 – 14 9 1 3 28
4 Orlik Sobień 13 31 – 23 9 1 3 28
5 Zjednoczeni II Stryków 13 44 – 19 9 0 4 27
6 MKP Boruta II Zgierz 13 42 – 25 8 1 4 25
7 Kalonka 13 37 – 34 8 0 5 24
8 GOZDÓW 13 22 – 52 5 1 7 16
9 LKS Dąbrówka 13 33 – 36 4 3 6 15
10 Sport Perfect Łódź 13 27 – 35 3 3 7 12
11 Huragan Swędów 13 21 – 39 2 4 7 10
12 Orzeł II Parzęczew 13 22 – 50 2 2 9 8
13 Kotan Ozorków 13 17 – 41 2 1 10 7
14 KOBRA LEŹNICA 13 17 – 47 0 3 10 3

KOLEJKA 1

Data: 22.08/23.08.2015 – Sobota/Niedziela
Huragan Swędów 3 : 3 KOBRA LEŹNICA
Błękitni Dmosin 1 : 3 GLKS Sarnów
Zjednoczeni II Stryków 6 : 4 Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź 12 : 0 GOZDÓW
LKS Dąbrówka 0 : 1 MKP Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków 0 : 1 Orzeł II Parzęczew
Orlik Sobień 3 : 2 Kalonka

KOLEJKA 2

Data: 29.08/30.08.2015 – Sobota/Niedziela
GOZDÓW 1 : 3 Błękitni Dmosin
Orzeł II Parzęczew 2 : 6 Orlik Sobień
Zjednoczeni II Stryków 1 : 2 UKS SMS Łódź
KOBRA LEŹNICA 3 : 3 LKS Dąbrówka
GLKS Sarnów 2 : 0 Kotan Ozorków
Kalonka 3 : 0 Huragan Swędów
Sport Perfect Łódź 0 : 1 MKP Boruta II Zgierz

KOLEJKA 3

Data: 05.09/06.09.2015 – Sobota/Niedziela
Błękitni Dmosin 0 : 1 Zjednoczeni II Stryków
MKP Boruta II Zgierz 10 : 1 KOBRA LEŹNICA
UKS SMS Łódź 1 : 3 Sport Perfect Łódź
Kotan Ozorków 2 : 3 GOZDÓW
LKS Dąbrówka 3 : 2 Kalonka
Huragan Swędów 2 : 2 Orzeł II Parzęczew
Orlik Sobień 2 : 0 GLKS Sarnów

KOLEJKA 4

Data: 12.09/13.09.2015 – Sobota/Niedziela
Kalonka 6 : 4 MKP Boruta II Zgierz
Orzeł II Parzęczew 3 : 7 LKS Dąbrówka
GOZDÓW 0 : 2 Orlik Sobień
Sport Perfect Łódź 3 : 0 KOBRA LEŹNICA
UKS SMS Łódź 3 : 3 Błękitni Dmosin
Zjednoczeni II Stryków 5 : 3 Kotan Ozorków
GLKS Sarnów 2 : 0 Huragan Swędów

KOLEJKA 5

Data: 19.09/20.09.2015 – Sobota/Niedziela
Błękitni Dmosin 3 : 2 Sport Perfect Łódź
MKP Boruta II Zgierz 7 : 1 Orzeł II Parzęczew
Huragan Swędów 2 : 4 GOZDÓW
KOBRA LEŹNICA 0 : 1 Kalonka
Kotan Ozorków 0 : 9 UKS SMS Łódź
LKS Dąbrówka 1 : 2 GLKS Sarnów
Orlik Sobień 2 : 0 Zjednoczeni II Stryków

KOLEJKA 6

Data: 26.09/27.09.2015 – Sobota/Niedziela
Błękitni Dmosin 5 : 0 Kotan Ozorków
Orzeł II Parzęczew 2 : 0 KOBRA LEŹNICA
GOZDÓW 2 : 2 LKS Dąbrówka
UKS SMS Łódź 4 : 0 Orlik Sobień
Zjednoczeni II Stryków 9 : 0 Huragan Swędów
Sport Perfect Łódź 2 : 4 Kalonka
GLKS Sarnów 2 : 2 MKP Boruta II Zgierz

KOLEJKA 7

Data: 03.10/04.10.2015 – Sobota/Niedziela
Kotan Ozorków 4 : 0 Sport Perfect Łódź
Kalonka 5 : 3 Orzeł II Parzęczew
MKP Boruta II Zgierz 3 : 0 GOZDÓW
LKS Dąbrówka 2 : 1 Zjednoczeni II Stryków
Huragan Swędów 2 : 4 UKS SMS Łódź
KOBRA LEŹNICA 2 : 3 GLKS Sarnów
Orlik Sobień 1 : 4 Błękitni Dmosin

KOLEJKA 8

Data: 10.10/11.10.2015 – Sobota/Niedziela
Błękitni Dmosin 1 : 0 Huragan Swędów
Kotan Ozorków 0 : 1 Orlik Sobień
GOZDÓW 3 : 2 KOBRA LEŹNICA
UKS SMS Łódź 6 : 2 LKS Dąbrówka
Zjednoczeni II Stryków 2 : 0 MKP Boruta II Zgierz
GLKS Sarnów 0 : 1 Kalonka
Sport Perfect Łódź 2 : 2 Orzeł II Parzęczew

KOLEJKA 9

Data: 17.10/18.10.2015 – Sobota/Niedziela
Orzeł II Parzęczew 3 : 5 GLKS Sarnów
Huragan Swędów 5 : 2 Kotan Ozorków
LKS Dąbrówka 4 : 2 Błękitni Dmosin
MKP Boruta II Zgierz 1 : 6 UKS SMS Łódź
KOBRA LEŹNICA 0 : 5 Zjednoczeni II Stryków
Orlik Sobień 2 : 1 Sport Perfect Łódź
Kalonka 4 : 1 GOZDÓW

KOLEJKA 10

Data: 24.10/25.10.2015 – Sobota/Niedziela
Błękitni Dmosin 3 : 2 MKP Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków 4 : 3 LKS Dąbrówka
Sport Perfect Łódź 0 : 4 GLKS Sarnów
UKS SMS Łódź 2 : 0 KOBRA LEŹNICA
Zjednoczeni II Stryków 5 : 1 Kalonka
GOZDÓW 3 : 0 Orzeł II Parzęczew
Orlik Sobień 1 : 1 Huragan Swędów

KOLEJKA 11

Data: 31.10/01.11.2015 – Sobota/Niedziela
Kalonka 5 : 6 UKS SMS Łódź
GLKS Sarnów 14 : 0 GOZDÓW
LKS Dąbrówka 3 : 5 Orlik Sobień
Huragan Swędów 3 : 3 Sport Perfect Łódź
MKP Boruta II Zgierz 2 : 0 Kotan Ozorków
KOBRA LEŹNICA 2 : 7 Błękitni Dmosin
Orzeł II Parzęczew 1 : 5 Zjednoczeni II Stryków

KOLEJKA 12

Data: 07.11/08.11.2015 – Sobota/Niedziela
Kotan Ozorków 2 : 2 KOBRA LEŹNICA
Błękitni Dmosin 7 : 0 Kalonka
Huragan Swędów 2 : 0 LKS Dąbrówka
Zjednoczeni II Stryków 2 : 1 GLKS Sarnów
UKS SMS Łódź 3 : 0 Orzeł II Parzęczew
Orlik Sobień 3 : 4 MKP Boruta II Zgierz
Sport Perfect Łódź 4 : 2 GOZDÓW

KOLEJKA 13

Data: 14.11/15.11.2015 – Sobota/Niedziela
MKP Boruta II Zgierz 5 : 1 Huragan Swędów
Orzeł II Parzęczew 2 : 5 Błękitni Dmosin
LKS Dąbrówka 3 : 3 Sport Perfect Łódź
GOZDÓW 3 : 2 Zjednoczeni II Stryków
KOBRA LEŹNICA 2 : 3 Orlik Sobień
GLKS Sarnów 3 : 0 UKS SMS Łódź
Kalonka 3 : 0 Kotan Ozorków