II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

Poz. Drużyna Mecze Bramki Z R P Punkty
1 AKS SMS ŁÓDŹ 14 61 – 22 12 1 1 37
2 MKP Boruta Zgierz 14 56 – 17 11 0 3 33
3 Omega Kleszczów 14 45 – 39 10 0 4 30
4 Pogoń Zduńska Wola 14 40 – 36 6 1 7 19
5 Orzeł Łódź 14 26 – 40 5 1 8 16
6 GKS II Bełchatów 14 30 – 57 4 2 8 14
7 MULKS Łask 14 32 – 38 4 1 9 13
8 Start Brzeziny I 14 22 – 63 1 0 13 3

KOLEJKA 1

Data: 29.08/30.08.2015 – Sobota/Niedziela
Orzeł Łódź 2 : 6 AKS SMS ŁÓDŹ
Omega Kleszczów 4 : 1 GKS II Bełchatów
Pogoń Zduńska Wola 6 : 1 Start Brzeziny I
MULKS Łask 1 : 3 MKP Boruta Zgierz

KOLEJKA 2

Data: 02.09.2015 – Środa
AKS SMS ŁÓDŹ 4 : 1 Omega Kleszczów
GKS II Bełchatów 6 : 0 MULKS Łask
Start Brzeziny I 1 : 3 MKP Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola 1 : 3 Orzeł Łódź

KOLEJKA 3

Data: 05.09/06.09.2015 – Sobota/Niedziela
Omega Kleszczów 4 : 1 Pogoń Zduńska Wola
MKP Boruta Zgierz 5 : 0 GKS II Bełchatów
Start Brzeziny I 3 : 4 Orzeł Łódź
MULKS Łask 1 : 2 AKS SMS ŁÓDŹ

KOLEJKA 4

Data: 12.09/13.09.2015 – Sobota/Niedziela
Start Brzeziny I 6 : 3 GKS II Bełchatów
AKS SMS ŁÓDŹ 2 : 1 MKP Boruta Zgierz
Orzeł Łódź 2 : 3 Omega Kleszczów
Pogoń Zduńska Wola 7 : 2 MULKS Łask

KOLEJKA 5

Data: 16.09.2015 – Środa
GKS II Bełchatów 0 : 5 AKS SMS ŁÓDŹ
MULKS Łask 2 : 0 Orzeł Łódź
Omega Kleszczów 5 : 2 Start Brzeziny I
MKP Boruta Zgierz 5 : 1 Pogoń Zduńska Wola

KOLEJKA 6

Data: 19.09/20.09.2015 – Sobota/Niedziela
Start Brzeziny I 1 : 7 AKS SMS ŁÓDŹ
Orzeł Łódź 1 : 5 MKP Boruta Zgierz
Omega Kleszczów 5 : 3 MULKS Łask
Pogoń Zduńska Wola 10 : 0 GKS II Bełchatów

KOLEJKA 7

Data: 26.09/27.09.2015 – Sobota/Niedziela
MKP Boruta Zgierz 8 : 1 Omega Kleszczów
GKS II Bełchatów 2 : 2 Orzeł Łódź
MULKS Łask 6 : 0 Start Brzeziny I
AKS SMS ŁÓDŹ 3 : 1 Pogoń Zduńska Wola

KOLEJKA 8

Data: 03.10/04.10.2015 – Sobota/Niedziela
Start Brzeziny I 2 : 3 Pogoń Zduńska Wola
GKS II Bełchatów 2 : 3 Omega Kleszczów
MKP Boruta Zgierz 4 : 2 MULKS Łask
AKS SMS ŁÓDŹ 2 : 4 Orzeł Łódź

KOLEJKA 9

Data: 10.10/11.10.2015 – Sobota/Niedziela
MKP Boruta Zgierz 3 : 0 Start Brzeziny I
MULKS Łask 7 : 1 GKS II Bełchatów
Orzeł Łódź 0 : 2 Pogoń Zduńska Wola
Omega Kleszczów 1 : 6 AKS SMS ŁÓDŹ

KOLEJKA 10

Data: 17.10/18.10.2015 – Sobota/Niedziela
Orzeł Łódź 2 : 1 Start Brzeziny I
GKS II Bełchatów 0 : 8 MKP Boruta Zgierz
AKS SMS ŁÓDŹ 3 : 2 MULKS Łask
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Omega Kleszczów

KOLEJKA 11

Data: 24.10/25.10.2015 – Sobota/Niedziela
Omega Kleszczów 4 : 1 Orzeł Łódź
MKP Boruta Zgierz 1 : 3 AKS SMS ŁÓDŹ
GKS II Bełchatów 3 : 1 Start Brzeziny I
MULKS Łask 2 : 2 Pogoń Zduńska Wola

KOLEJKA 12

Data: 07.11/08.11.2015 – Sobota/Niedziela
Orzeł Łódź 3 : 1 MULKS Łask
Pogoń Zduńska Wola 0 : 1 MKP Boruta Zgierz
AKS SMS ŁÓDŹ 3 : 3 GKS II Bełchatów
Start Brzeziny I 3 : 6 Omega Kleszczów

KOLEJKA 13

Data: 11.11.2015 – Środa
MKP Boruta Zgierz 5 : 0 Orzeł Łódź
MULKS Łask 0 : 2 Omega Kleszczów
AKS SMS ŁÓDŹ 9 : 1 Start Brzeziny I
GKS II Bełchatów 6 : 1 Pogoń Zduńska Wola

KOLEJKA 14

Data: 14.11/15.11.2015 – Sobota/Niedziela
Pogoń Zduńska Wola 3 : 6 AKS SMS ŁÓDŹ
Orzeł Łódź 2 : 3 GKS II Bełchatów
Start Brzeziny I 0 : 3 MULKS Łask
Omega Kleszczów 5 : 4 MKP Boruta Zgierz