Centralna Liga Juniorów

Poz. Drużyna Mecze Bramki Z R P Punkty
1.  Jagiellonia Białystok 18 56-23 14 2 2 44
2.  Legia Warszawa 18 43-19 13 2 3 41
3.  UKS SMS Łódź 17 36-18 11 2 4 35
4.  Motor Lublin 18 32-24 11 2 5 35
5.  Korona Kielce 18 28-23 9 5 4 32
6.  Cracovia 17 28-17 9 2 6 29
7.  Wisła Kraków 17 25-19 6 8 3 26
8.  MKS Polonia Warszawa 18 37-30 8 2 8 26
9.  Stal Mielec 18 29-21 6 6 6 24
10.  GKS Bełchatów 18 19-24 6 4 8 22
11.  ŁKS Łódź 18 20-29 6 3 9 21
12.  Stal Rzeszów 18 24-26 5 2 11 17
13.  TOP 54 Biała Podlaska 18 19-36 4 4 10 16
14.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 14-29 3 4 10 13
15.  MKS Ełk 18 20-61 3 3 12 12
16.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 18 21-52 2 1 15 7
Płomień Ełk połączył się z Mazurem Ełk i występuje pod nazwą MKS Ełk.

Kolejka 1

Data: 1-2 sierpnia
Cracovia 3-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Polonia Warszawa 0-1 Korona Kielce
UKS SMS Łódź 1-2 Motor Lublin
Stal Mielec 3-1 GKS Bełchatów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Stal Rzeszów
MKS Ełk 3-1 ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok 3-4 Legia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska 1-4 Wisła Kraków

Kolejka 2

Data: 8-9 sierpnia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 3-2 TOP 54 Biała Podlaska
ŁKS Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów 8-0 MKS Ełk
GKS Bełchatów 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Motor Lublin 2-1 Stal Mielec
Korona Kielce 0-0 UKS SMS Łódź
Cracovia 2-0 MKS Polonia Warszawa

Kolejka 3

Data: 15-16 sierpnia
MKS Polonia Warszawa 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
UKS SMS Łódź 2-0 Cracovia
Stal Mielec 1-2 Korona Kielce
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 Motor Lublin
MKS Ełk 2-3 GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok 4-1 Stal Rzeszów
TOP 54 Biała Podlaska 1-3 ŁKS Łódź
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 4

Data: 22-23 sierpnia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-4 Legia Warszawa
ŁKS Łódź 0-0 Wisła Kraków
Stal Rzeszów 1-1 TOP 54 Biała Podlaska
GKS Bełchatów 0-2 Jagiellonia Białystok
Motor Lublin 5-1 MKS Ełk
Korona Kielce 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Cracovia 1-1 Stal Mielec
MKS Polonia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź

Kolejka 5

Data: 29-30 sierpnia
UKS SMS Łódź 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Mielec 0-1 MKS Polonia Warszawa
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Cracovia
MKS Ełk 2-0 Korona Kielce
Jagiellonia Białystok 3-0 Motor Lublin
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 GKS Bełchatów
Wisła Kraków 1-0 Stal Rzeszów
Legia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź

Kolejka 6

Data: 5-6 września
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 ŁKS Łódź
Stal Rzeszów 1-0 Legia Warszawa
GKS Bełchatów 2-1 Wisła Kraków
Motor Lublin 1-2 TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia 2-1 MKS Ełk
MKS Polonia Warszawa 7-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
UKS SMS Łódź 2-1 Stal Mielec
Jagiellonia Białystok 1-1 Korona Kielce

Kolejka 7

Data: 12-13 września
Stal Mielec 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-6 UKS SMS Łódź
MKS Ełk 1-8 MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia
TOP 54 Biała Podlaska 0-4 Korona Kielce
Wisła Kraków 1-2 Motor Lublin
Legia Warszawa 1-0 GKS Bełchatów
ŁKS Łódź 1-0 Stal Rzeszów

Kolejka 8

Data: 19-20 września
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Stal Rzeszów
GKS Bełchatów 1-0 ŁKS Łódź
Motor Lublin 2-3 Legia Warszawa
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków
Cracovia 2-0 TOP 54 Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa 3-7 Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź 4-0 MKS Ełk
Stal Mielec 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 9

Data: 26-27 września
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Ełk 1-7 Stal Mielec
Jagiellonia Białystok 6-1 UKS SMS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska 3-2 MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków 2-1 Cracovia
Legia Warszawa 7-0 Korona Kielce
ŁKS Łódź 4-0 Motor Lublin
Stal Rzeszów 1-1 GKS Bełchatów

Kolejka 10

Data: 3-4 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 GKS Bełchatów
Motor Lublin 2-0 Stal Rzeszów
Korona Kielce 6-0 ŁKS Łódź
Cracovia 1-2 Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa 0-2 Wisła Kraków
UKS SMS Łódź 3-0 TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec 0-2 Jagiellonia Białystok
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-3 MKS Ełk

Kolejka 11

Data: 10-11 października
MKS Ełk 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Jagiellonia Białystok 3-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
TOP 54 Biała Podlaska 0-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 1-2 UKS SMS Łódź
Legia Warszawa 0-2 MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 0-2 Cracovia
Stal Rzeszów 0-1 Korona Kielce
GKS Bełchatów 0-2 Motor Lublin

Kolejka 12

Data: 17-18 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Motor Lublin
Korona Kielce 1-1 GKS Bełchatów
Cracovia 3-0 Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa 1-1 ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź 1-2 Legia Warszawa
Stal Mielec 3-3 Wisła Kraków
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-5 TOP 54 Biała Podlaska
MKS Ełk 1-7 Jagiellonia Białystok

Kolejka 13

Data: 24-25 października
Jagiellonia Białystok 4-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
TOP 54 Biała Podlaska 0-1 MKS Ełk
Wisła Kraków 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec
ŁKS Łódź 0-3 UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów 1-3 MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 1-2 Cracovia
Motor Lublin 1-1 Korona Kielce

Kolejka 14

Data: 31 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Korona Kielce
Cracovia 1-2 Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa 2-1 GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź 3-1 Stal Rzeszów
Stal Mielec 3-1 ŁKS Łódź
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Legia Warszawa
MKS Ełk 2-2 Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok 3-0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 15

Data: 7-8 listopada
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2-1 MKS Ełk
ŁKS Łódź 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Stal Rzeszów 0-1 Stal Mielec
GKS Bełchatów 0-2 UKS SMS Łódź
Motor Lublin 3-1 MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce 1-0 Cracovia

Kolejka 16

Data: 14-15 listopada
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Cracovia
Korona Kielce 0-2 MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin 1-2 UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów 1-1 Stal Mielec
Stal Rzeszów 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
ŁKS Łódź 3-0 MKS Ełk
Legia Warszawa 4-0 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 0-0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 17

Data: 21-22 listopada
Wisła Kraków KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
TOP 54 Biała Podlaska 1-3 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 4-1 ŁKS Łódź
MKS Ełk 1-5 Stal Rzeszów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 GKS Bełchatów
Stal Mielec 0-0 Motor Lublin
UKS SMS Łódź 2-3 Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa 1-2 Cracovia

Kolejka 18

Data: 28-29 listopada
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 MKS Polonia Warszawa
Cracovia UKS SMS Łódź
Korona Kielce 3-1 Stal Mielec
Motor Lublin 4-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
GKS Bełchatów 0-0 MKS Ełk
Stal Rzeszów 1-3 Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź 0-0 TOP 54 Biała Podlaska
Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków

Kolejka 19

Data:
Legia Warszawa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków ŁKS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów
MKS Ełk Motor Lublin
Hutnik Nowa Huta (Kraków) Korona Kielce
Stal Mielec Cracovia
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa

Kolejka 20

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa Stal Mielec
Cracovia Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Korona Kielce MKS Ełk
Motor Lublin Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów TOP 54 Biała Podlaska
Stal Rzeszów Wisła Kraków
ŁKS Łódź Legia Warszawa

Kolejka 21

Data:
Korona Kielce Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Legia Warszawa Stal Rzeszów
Wisła Kraków GKS Bełchatów
TOP 54 Biała Podlaska Motor Lublin
MKS Ełk Cracovia
Hutnik Nowa Huta (Kraków) MKS Polonia Warszawa
Stal Mielec UKS SMS Łódź

Kolejka 22

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Stal Mielec
UKS SMS Łódź Hutnik Nowa Huta (Kraków)
MKS Polonia Warszawa MKS Ełk
Cracovia Jagiellonia Białystok
Korona Kielce TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin Wisła Kraków
GKS Bełchatów Legia Warszawa
Stal Rzeszów ŁKS Łódź

Kolejka 23

Data:
Stal Rzeszów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łódź GKS Bełchatów
Legia Warszawa Motor Lublin
Wisła Kraków Korona Kielce
TOP 54 Biała Podlaska Cracovia
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa
MKS Ełk UKS SMS Łódź
Hutnik Nowa Huta (Kraków) Stal Mielec

Kolejka 24

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Stal Mielec MKS Ełk
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia Wisła Kraków
Korona Kielce Legia Warszawa
Motor Lublin ŁKS Łódź
GKS Bełchatów Stal Rzeszów

Kolejka 25

Data:
GKS Bełchatów KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów Motor Lublin
ŁKS Łódź Korona Kielce
Legia Warszawa Cracovia
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok Stal Mielec
MKS Ełk Hutnik Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 26

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski MKS Ełk
Hutnik Nowa Huta (Kraków) Jagiellonia Białystok
Stal Mielec TOP 54 Biała Podlaska
UKS SMS Łódź Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa
Cracovia ŁKS Łódź
Korona Kielce Stal Rzeszów
Motor Lublin GKS Bełchatów

Kolejka 27

Data:
Motor Lublin KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Bełchatów Korona Kielce
Stal Rzeszów Cracovia
ŁKS Łódź MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa UKS SMS Łódź
Wisła Kraków Stal Mielec
TOP 54 Biała Podlaska Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Jagiellonia Białystok MKS Ełk

Kolejka 28

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Jagiellonia Białystok
MKS Ełk TOP 54 Biała Podlaska
Hutnik Nowa Huta (Kraków) Wisła Kraków
Stal Mielec Legia Warszawa
UKS SMS Łódź ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa Stal Rzeszów
Cracovia GKS Bełchatów
Korona Kielce Motor Lublin

Kolejka 29

Data:
Korona Kielce KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin Cracovia
GKS Bełchatów MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź Stal Mielec
Legia Warszawa Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Wisła Kraków MKS Ełk
TOP 54 Biała Podlaska Jagiellonia Białystok

Kolejka 30

Data:
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski TOP 54 Biała Podlaska
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków
MKS Ełk Legia Warszawa
Hutnik Nowa Huta (Kraków) ŁKS Łódź
Stal Mielec Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa Motor Lublin
Cracovia Korona Kielce