Sukcesy

Data Opis
2018
    Zespół seniorek – V miejsce w Ekstralidze i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski
    Zespół U-19 – brązowy medal mistrzostw Polski
    Zespół U-16 – mistrzostwo Polski
    Zespół U-13 – wicemistrzostwo Polski
    Zespół U-12 – złoty medal w pucharze Tymbarku
    V miejsce w CLJ U – 15 grupa A
    VIII miejsce w CLJ U – 19 grupa wschodnia
2017
    Zespół seniorek – V miejsce w Ekstralidze i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski
    Zespół U-19 – brązowy medal mistrzostw Polski
    Zespół U-16 – mistrzostwo Polski
    Zespół U-13 – wicemistrzostwo kraju
    Zespół U-11 – srebrny medal w pucharze Tymbarku
    Brązowy medal Mistrzostw Polski U – 19
    IV miejsce w CLJ U – 17 grupa A
2016
    Awans do Ekstraligi i półfinału Pucharu Polski
    Mistrzostwo Polski juniorek młodszych
    Mistrzostwo województwa łódzkiego orliczek
    III miejsce Centralna Liga Juniorów, gr. Wschodnia
    III miesce w w Mistrzostwach Polski Juniów Młodszych
    IV miejsce mistrzostw Polski juniorek
    IV miejsce mistrzostw Polski młodziczek
    Powołania do reprezentacji Polski A: Martyna Wiankowska, Linda Dudek i Katarzyna Konat
2015
    Powołania do reprezentacji Polski A: Martyna Wiankowska i Kinga Kurek
    I miejsce w XIV Edycji „Puchar Tymbark” U12
2013
    Awans do I ligi
    I miejsce w XIII Edycji „Puchar Tymbark” U10
2012
    Powstanie sekcji piłkarskie kobiet i występy w II lidze
2010
    Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych
    III miejsce w Turnieju Premier Cup rocznik 1996
2009
    Wicemistrzostwo Polski Juniorów
    Wicemistrzostwo Nike Premier Cup 2009
2007
    I miejsce w turnieju Nike Premier Cup 2007
2006
    • I miejsce w turnieju Premier Cup 2006 Łódź (rocznik 1992)
2005
    Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych rocznik 1986
    Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych rocznik 1988
    IX miejsce w Europie w Nike Premier Cup rocznik 1990
2004
    Klubowe Mistrzostwo Polski w turnieju Nike Premier Cup wrzesień/rocznik 1990).
    III miejsce rocznik 1987 w Mistrzostwach Polski Juniorów
2003
    Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów
2002
    Udział zawodników Szkoły w zdobyciu v-ce Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych ŁKS(lipiec) – 14 zawodników.
2001
    Mistrzostwo Europy U-19(FInlandia/lipiec) – 8 zawodników
2000
    IV miejsce w Mistrzostwach Świata “Nike Premier Cup” drużyny SMS (Holandia/czerwiec)
1999
    Udział siedmiu uczniów SMS w pierwszych światowych Igrzyskach Młodzieży w Moskwie.
    II miejsce w Mistrzostwach Europy “Nike Premier Cup” srużyny SMS(maj) i zapewnienie udziału w Mistrzostwach Świata.
    Wicemistrzostwo Europy U-16 (Czechy/maj). Udział pięciu zawodników.
    Udział drużyny reprezentacji w Mistrzostwach Świata U-17(Nowa Zelandia/listopad).
    I miejsce w turnieju piłkarskim “Ateny 2004” (Łódź/wrzesień).
    Udział zawodników szkoły w zdobyciu Mistrzostwa Polski juniorów starszych i młodszych ŁKS Ptak (odpowiednio dwóch i siedemnastu) – maj/czerwiec.

Mistrzostwa Polski Juniorów

Rok 2003 Łódź rocznik 1984 – 3 miejsce junior starszy
Sebastian Krakowiak,Michał Nowak,Wojciech Wolański, Krzysztof Mordziński,Cezary Szustecki,Konrad Cichosz,Karol Ciszewski,Paweł Zawistowski,Maciej Kiciński,Damian Rogowski,Marcin Dettlaff,Damian Trzebiński,Piotr Samoraj,Dawid Nowak,Daniel Fabich,Marcin Połeć,Piotr Dziuba,Marcin Piesik Mirosław Westfal, Ryszard Robakiewicz
Rok 2004 Zielona Góra rocznik 1987 – 3 miejsce junior młodszy
Paweł Adamiec, Łukasz Anuszewski, Mariusz Bochenek, Mateusz Chudziński, Jakub Feter, Michał Glanowski ,Piotr Glšba, Michał Kałuda, Dawid Korona, Grzegorz Krystosiak,Tomasz Lewandowski, Dawid Neœcior, Łukasz Nowicki, Marcin Rutkowski, Radosław Stefanowicz, Tomasz Turek, Łukasz Wišcek, Michał Wojtczak Mirosław Westfal, Ryszard Robakiewicz
Rok 2005 Siemiatycze rocznik 1987 – 1 miejsce junior starszy
Sebastian Bielichowsk , Łukasz Malec, Bartłomiej Grala, Grzegorz Krystosiak, Marcin Bochenek, Szymon Pawlak ,Michał Glanowski,Mariusz Ragaman, Michał Wojtczak, Michał Kałuda, Piotr Glšba,Tomasz Turek,Marcin Rutkowski, Rafał Stefański,Mateusz Chudziński,Dawid Neœcior, Jakub Feter, Paweł Adamiec Józef Robakiewicz
Rok 2005 Ostrowiec Œwiętokrzyski rocznik 1988 – 1 miejsce junior młodszy
Artur Krysiak, Mateusz WoŸniak,Tomasz Gzyl, Michał Brynkiewicz ,Bartosz Sendal, Marek Sulowski ,Dawid Borys ,Kamil Gumel, Jgor Witczak, Piotr Herda, Kamil Thiel, Mateusz Stšporski , Jacek Trzepałka, Mateusz Cetnarski, Albert Gniado, Piotr Nowosielski, Błażej Augustyn,Robert Chwastek Mirosław Westfal
Rok 2007 Siemiatycze rocznik 1990 – 3 miejsce junior młodszy
Maciej Jaworek, Przemysław Kiljańczyk, Damian Łapiński, Mariusz Maras, Łukasz Zwierz, Piotr Wieczorek, Sebastian Zalepa, Michał Mikołajczyk, Maciej Kiljańczyk, Bartosz Szaraniec, Krystian Jakubowski, Tomasz Syska, Krystian Lamparski, Mateusz Wróbel, Olaf Okoński, Mateusz Cholewiak, Mateusz Bukowski, Łukasz Wiœniewski Mirosław Westfal, Ryszard Robakiewicz
Rok 2007 Toruń rocznik 1988/99 – 3 miejsce junior starszy
Przemysław Zalewski, Grzegorz Robakiewicz, Arkadiusz Taniukiewicz, Tomasz Gzyl, Mateusz Tywoniuk, Michał Brynkiewicz, Kamil Gumel, Rafał Sadowski, Karol Dršgowski,Maciej Makuszewski,Mateusz Cetnarski, Roman Michorek, Robert Chwastek, Dawid Borys, Dawid Żłobiński, Hubert Olszak, Mateusz WoŸniak,Marcin Kalkowski Józef Robakiewicz, Piotr Grzelak
Rok 2008 Ostrowiec ŒŚwiętokrzyski rocznik 1991 – 4 miejsce junior młodszy
Piotr Wołczyński,Paweł Walicki,Kamil Wenger,Wojciech Gradecki,Mateusz Nowak,Bartłomiej Feter,Cezary Ksišzek,Adrian Łucki,Łukasz Walicki,Łukasz Staroń,Tomasz Dębski,Wojciech Łachmański,Jan Rytko,Piotr Okrasa,Mateusz Kępka,Marcel Kotwica Mirosław Westfal, Tomasz Tomaszewski
Rok 2010 ŁódŸź rocznik 1993 – 1 miejsce junior młodszy
Maciej Kruż,Artur Bogusz,Radosław Somrani,Jakub Karwat,Jakub Kiełb,Tomasz Kaczyński,Krystian Nowak,Łukasz Chojecki,Sebastian Bšk,Bartosz Biel,Patryk Sikora,Jgor Œwištkiewicz,Adrian Seweryn,Mariusz Rybicki,Daniel Wilkus,Maciej Lisiewicz,Jakub Antosik,Jarosław Szubert ,Mateusz WoŸniak,Piotr Gawrysiak,Patryk Sajdak,Konrad Szela,Marcin Kabziński,Bartłomiej Zarembski,Rafał Klimowicz,Mateusz Bartosiewicz,Patryk Steciak Józef Robakiewicz, Piotr Grzelak
Rok 2016 Centralna Liga Juniorów Młodszych – 3 miejsce
Adam Niewiadomski,Patryk Makuch,Maciej Majorowicz,Artur Ruchała,Mateusz Kuœmierczyk,Krzysztof Chšdzyński,Sebastian Ceglarz,Marcin Krawczyk,Grzegorz Brochocki,Adrian Kowalski,Paweł Mróz,Krzysztof Woldański,Łukasz Cieplucha,Patryk Jatczak,Eryk Galara,Dawid Grabarczyk,Benjamin Łuczak,Mateusz Konieczka,Szymon Sołtysiński,Julian Dziuda,Niedomagała Jakub Józef Robakiewicz, Andrzej Czubiński
Rok 2017 Centralna Liga Juniorów Starszych
Jakub Bursztyn,Mateusz Kuœmierczyk,Maciej Majorowicz,Krzysztof Wojciechowski,,Bartosz Rakowski,Patryk Makuch,Przemysław Jurków,Michał Wolinowski,Bartosz Maćczak,Dawid Węglowski,Paweł Mróz,Adrian Pęgowski,Karol Korski,Tomasz Tracz,Sebastian Ceglarz,Mateusz Księżak,Krzysztof Hšdzyński,Rafał Nowak,Benjamin łuczak,Adam Niewiadomski,Dorian Skwara,Dawid Grabarczyk,Mateusz Konieczka,Łukasz Cieplucha,Marek Dšbrowski,Adrian Kowalski,Adrian Marcioch,Artur Ruchała Mirosław Dawidowski, Marcin Perliński, Tomasz Tomaszewski, Mariusz Jabłoński, Kazimierz Maranda
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR STARSZY MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR MŁODSZY
3 MIEJSCE ŁÓDŹ 2003 ROK 3 MIEJSCE ZIELONA GÓRA 2004
1.GWAREK ZABRZE 1.LECHIA GDAŃSK
2.AMICA WRONKI 2.ZAGŁĘBIE LUBLIN
3.UKS SMS 3.UKS SMS
4.WISA PŁOCK UKS TEMPO OLSZTYN
1 MIEJSCE SIEMIATYCZE 2005 ROK 1 MIEJSCE OSTROWIEC W. 2005
1.UKS SMS 1.UKS SMS
2.POLONIA WARSZAWA 2.AMICA WRONKI
3.GÓRNIK ŁĘCZNA 3.CRACOVIA
4.WISA KRAKÓW 4.POGOŃ SZCZECIN
3 MIEJSCE TORUŃ 2007 ROK 3 MIEJSCE SIEMIATYCZE 2007
1.AMICA WRONKI 1.STAL MIELEC
2.STAL MIELEC 2.MOSP BIAŁYSTOK
3.UKS SMS 3.UKS SMS
4.ZAGŁĘBIE LUBIN 4.CRACOVIA
3 MIEJSCE CLJ 2017 ROK 4 MIEJSCE OSTROWIEC W. 2008
1.LEGIA WARSZAWA 1.WISŁA PŁOCK
2.POGOŃ SZCZECIN 2.LECHIA GDAŃSK
3.UKS SMS 3.SALOS SZCZECIN
3.LECH POZNAŃ 4.UKS SMS
1 MIEJSCE ŁÓDŹ 2010
1.UKS SMS
2.ARKA GDYNIA
3.UKP ZIELONA GÓRA
4.ZAGŁĘBIE LUBIN
3 MIEJSCE  CLJ 2016
1.LECH POZNAŃ
2.PROGRES KRAKÓW
3.UKS SMS
4.ZAGŁĘBIE LUBIN
PUCHAR TYMBARKU
2013    1 MIEJSCE
2015    1 MIEJSCE
3 liga sezon 2007/08 – 8 miejsce
Dawid Andrzejczak,Piotr Dziuba,Łukasz Malec,Piotr Gląba, Marcin Rutkowski, Michał Sodel,Ksztsztof Szkup,Michał Mikołajczyk,Mateusz Tywoniuk,Michał Brynkiewicz,Maciej Makuszewski,Karol Dršgowski,Bartosz Szaraniec,Kamil Thiel,Daniej Fabich,Damian Lipiński,Hubert Olszak,Sebastian Zalepa,Mikołaj Kałuda,Piotr Klepczarek,Wojciech Wolański, Mariusz Bochenek, Tomasz Turek, Arkadiusz Taniukiewicz, Kamil Gumel,Grzegorz Robakiewicz, Marcin Kalkowski,Rafał Sadowski,Marcin Dettlaff, Grzegorz Krystosiak,Jakub Feter, Dawid Żłobiński , Andrzej Chmielecki.
3 liga sezon 2008/09 – 7 miejsce
Dawid Andrzejczak, Moru Amadou,Krzysztof Baran,Michał Gil,Mateusz Cholewiak,Piotr Glšba,Jakub Feter,Rafał Kalinowski,Michał Wróbel, Łukasz Staroń,Maciaszek,Piotr Nawrocki, Olaf Okoński,Krzysztof Maciaszek,Michał Mikołajczyk,Rafał Sadowski,Michał Sodel,Bartosz Szaraniec,Arkadiusz Taniukiewicz,Kamil Thiel,Kamil Wenger,Tomasz Cybulski,Marcin Kalkowski,Jakub Kowalski,Mateusz Kępka.
3 liga sezon 2009/10 – 11 miejsce
Krzysztof Baran,Piotr Nawrocki,Sebastian Zalepa,Kamil Wenger,Arkadiusz Taniukiewicz,Michał Mikołajczyk,Dawid Borys,Cezary Ksišżek,Moru Amadou,Adrian Łucki,Michał Sodel,Olaf Okoński,Wojciech Łachmański,Mateusz Cholewiak,Piotr Gląba,
Jakub Kowalski,Dariusz Dolewka,Wojciech Gradecki,Konrad Maczuga,Bartosz Szaraniec,Jakub Feter,Rafał Kalinowski,Olaf Okoński,Adrian Łucki,Piotr Nawrocki,Adrian Nowak
3 liga sezon 2010/11 – 14 miejsce
Michał kołba,Maciej Kruż,Ariel Marciniak,Dawid Stambuła,Krzysztof Borysiak,Wojciech Gradecki,Jakub Kiełb,Adrian Kucharski,Mateusz Nowak,Konrad Szubert,Arkadiusz Taniukiewicz,Sebastian Zalepa,Tomasz Bogołębski,Bartosz Biel,Artur Bogusz,Dawid Borys,Michał Brynkiewicz,łukasz Chojecki,Dariusz Dolewka,Rafał Kalinowski,Marcel Kotwica,Tomasz Kowalski,Cezary Ksišżek,Adrian Łucki,Krystian Nowak,Michał Sodel,Bartosz Szaraniec,Mariusz Węgliński,Artur Lebowski,Wojciech Łachmański,Mariusz Rybicki,Łukasz Staroń,Mateusz Stšporski.