Sukcesy

2011
Zwycięstwo w Ligach Wojewódzkich roczników 1994, 1996, 1997

2010
Mistrzostwo Polski JUNIORÓW MŁODSZYCH

I Miejsce w finale rozgrywek o Puchar K. Deyny rocznik 1994 (udział zawodników UKS SMS)
III miejsce w Turnieju Premier Cup rocznik 1996
III miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju im. Stanisława Tymowicza rocznik 1993
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim w Koszalinie- Sopro- Bokaro Cup 2010 rocznik 1993
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa UKS SMS rocznik 1995
Zwycięstwo w Ligach Wojewódzkich roczników 1993, 1994, 1996

2009
25/08/2009
Wicemistrzostwo Polski dla SMS!
W dniach 21-23 sierpnia na boiskach naszego klubu odbyły się
oficjalne Mistrzostwa Polski Premier Cup 2009

zawodników urodzonych w 1995 roku. Skład zespołu UKS SMS:

Banicki Wojciech, Berg Dawid, Buła Hubert, Głowiński Dominik, Goiński Mateusz, Gulas Wojciech,

Habela Artur, Kiwak Marcin, Lorenowicz Bartosz, Łuś Cezary, Maluga Dominik,

Stępiński Patryk, Szczepaniak Cezary, Tomaszewski Marcin, Wasilewski Maciej, Zieleniecki Sebastian.

Trenerem zespołu był Piotr Grzelak. Kierownik drużyny – Krzysztof Krawczyk.

Wyniki grupy A: SMS Łódź-Legia Wa-wa 0:2,

SMS-Korona Kielce 3:0 Br: Marcin Kiwak, Wojciech Gulas, Marcin Tomaszewski.

SMS-Odra Opole 5:0 Bramki: 4 Marcin Kiwak!, Wojciech Gulas.

Ćwiercfinał: SMS Łódź-Wisła Puławy 1:0 Bramka Dominik Maluga.

Półfinał: SMS Łódź-Jagiellonia Białystok 0:0 rzuty karne 6:5.

Finał: UKS SMS Łódź – Legia Warszawa 0:1 (0:0).

Podium: 1. Legia Warszawa

2. UKS SMS Łódź

3. Lechia Gdańsk

4. Jagiellonia Białystok
Dominik Głowiński z SMS-u został wybrany najlepszym pomocnikiem turnieju.

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Juniorów im. Stanisława Tymowicza – Płock
I miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Trampkarzy
o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zabrzu – rocznik 1996
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Don Bosco Cup – Szczecin – rocznik 1999
II miejsce wTurnieju Piłkiarskim NIKE CUP – Łódź – rocznik 1995
III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Młodzików – Trnava(Słowacja) – rocznik 1994
III miejsce w Turnieju Juniorów Młodszych o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego rocznik 1992
I miejsce w Międzynarodowym turnieju o Puchar Prezesa UKS SMS Łódź rocznik 1994
I miejsce w finale rozgrywek o Puchar K. Deyna rocznik 1993 (udział zawodników UKS SMS)
Zwycięstwo w Ligach Wojewódzkich roczników: 1992, 1993, 1994, 1995

 

2008 
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych – Ostrowiec
IV miejsce w XIII Turnieju im. Marka Wielgusa – rocznik 1997 – Bydgoszcz

 

2007
I miejsce w turnieju Nike Premier Cup 2007
uznawanym wtedy za nieoficjalne mistrzostwa Polski trampkarzy – rocznik 1993
I miejsce w XI Międzynarodowym Halowym Turnieju Trampkarzy
o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiejw Zabrzu
II miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju Juniorów im. Stanisława Tymowicza – Płock
III miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Juniorów
o Puchar Prezydenta Miasta Zabrza
III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych – Toruń
III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych – Siemiatycze

 

2006
I miejsce w turnieju Premier Cup 2006 Łódź (rocznik 1992)
I miejsce w turnieju „Poznańskie Koziołki” Poznań ( rocznik 1992)
III miejsce w Memoriale S. Tymowicza ( rocznik 1988 )
III miejsce w finale rozgrywek o Puchar W. Kuchara (rocznik 1992 ) udział zawodników UKS SMS
IV miejsce w XI Turnieju im. Marka Wielgusa w Warszawie – rocznik 1995

 

2005
Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych rocznik 1986
Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych rocznik 1988
IX miejsce w Europie w Nike Premier Cup rocznik 1990
I Miejsce w XV Memoriale S. Tymowicza ( rocznik 1987)
I miejsce w turnieju w Serignian – Francja (rocznik 1988)
I miejsce w turnieju im. E Pohla – Zabrze (rocznik 1987)
III miejsce w finale rozgrywek o Puchar K. Deyny – Płock
(rocznik 1989) udział 13 zawodników 8 z UKS SMS
I miejsce rocznik 1993 Ogólnopolski Turniej w Sochaczewie
I miejsce rocznik 1986 Ogólnopolski Turniej w Płocku
II miejsce rocznik 1994 Ogólnopolski Turniej we Włocławku
II miejsce rocznik 1992 Ogólnopolski Puchar w Zabrzu
III miejsce rocznik 1987 Turniej o Puchar Prezydenta Zabrza
III miejsce w finale Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Coca-Cola w Krakowie rocznik 1995

 

2004
I miejsce rocznik 1992 Turniej o Puchar Prezydenta m. Zgierza
I miejsce rocznik 1992 Turniej o Puchar Marszałka Sejmiku
Klubowe Mistrzostwo Polski w turnieju Nike Premier Cup wrzesień/rocznik 1990).
I miejsce rocznik 1994 Turniej halowy w Bełchatowie
I miejsce rocznik 1990 Turniej o Puchar Prezydenta Zgierza
I miejsce rocznik 1987 Ogólnopolski Turniej w Wieluniu
I miejsce rocznik 1990 Turniej o Puchar Prezydenta m. Skierniewic
I miejsce rocznik 1989 Turniej o Puchar Burmistrza Wielunia
I miejsce rocznik 1992 Turniej o Puchar Marszałka Sejmiku
II miejsce rocznik 1994 Turniej o Puchar Prezydenta Wielunia
II miejsce rocznik 1993 Turniej o Puchar Marszałka Sejmiku
II miejsce rocznik 1992 Ogólnopolski Turniej w Bełchatowie
II miejsce rocznik 1991 Turniej o Puchar Marszałka Sejmiku
III miejsce rocznik 1994 Turniej Organizowany przez Legię Warszawa
III miejsce rocznik 1988 Turniej Szkół Mistrzostwa Sportowego
III miejsce rocznik 1991 Turniej o Puchar Marszałka Sejmiku
III miejsce rocznik 1987 w Mistrzostwach Polski Juniorów
III miejsce rocznik 1990 Puchar Pyra-Cup
III miejsce rocznik 1994 Turniej w Paryżu
III miejsce rocznik 1993 Turniej organizowany przez GOSiR Piaseczno

 

2003
Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów – UKS SMS Łódź

 

2002
Udział zawodników Szkoły w zdobyciu v-ce Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych ŁKS(lipiec) – 14 zawodników.

 

2001
Mistrzostwo Europy U-19(FInlandia/lipiec) – 8 zawodników

 

2000
IV miejsce w Mistrzostwach Świata „Nike Premier Cup” drużyny SMS (Holandia/czerwiec)

 

1999
Udział siedmiu uczniów SMS w pierwszych światowych Igrzyskach Młodzieży w Moskwie.
II miejsce w Mistrzostwach Europy „Nike Premier Cup” srużyny SMS(maj) i zapewnienie udziału w Mistrzostwach Świata.
Wicemistrzostwo Europy U-16 (Czechy/maj). Udział pięciu zawodników.
Udział drużyny reprezentacji w Mistrzostwach Świata U-17(Nowa Zelandia/listopad).
I miejsce w turnieju piłkarskim „Ateny 2004” (Łódź/wrzesień).
Udział zawodników szkoły w zdobyciu Mistrzostwa Polski juniorów starszych i młodszych ŁKS Ptak (odpowiednio dwóch i siedemnastu) – maj/czerwiec.
Mecze kontrolne z reprezentacją Irlandi U-16 (marzec). Porażka i remis.
Mecze kontrolne z Feyenoord Rotterdam (Holandia/Listopad). Remis i zwycięstwo.