Sparing: VFL Wolfsburg – AKS SMS Łódź rocznik 2000 2:1 (0:0)

W ubiegłą sobotę młodzi zawodnicy z 2000 rocznika drużyny AKS SMS ŁÓDŹ , prowadzonych przez Tomasza Franoszka udali się na wyjazdowy mecz do Niemczech z drużyną z Wolsburga, która obecnie jest mistrzem w kategorii u-16 mając aż 5 reprezentów swojego kraju oraz 2 bardzo dobrych zawodników z Ghany, którzy także są reprezentantami.

Mecz był bardzo wyrównany, w pierwszej połowie obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramki, jednak bramkarze stanęli na wysokości zadania.

Bramki dla Wolfsburga padły po strzałach oddanych z okolic 20 metrów, gdyż w inny sposób nie byli w stanie złamać naszej obrony. W końcówce zdobywamy bramkę kontaktową po składnej akcji – Klockowski, mamy też jeszcze dwie okazje do wyrównania, ale niestety nie udało się.

Skład na meczu z Wolsburgiem:
Błażejczyk,Sadowczyk,Bartosiński,Klockowski,Szałamacha Szymon,Wojtylak,Sieczkowski,Maksymowicz,Tylczyński,Biegała,Mularczyk. Na zmiany wchodzili:Skrzypczak,Wróblewski,Panek,Moskiewicz.

Przed rozegraniem oficjalnego meczu , zwiedziliśmy stadion VLF Wolsburg z przewodnikiem ,który opowiedział nam historię klubu oraz oprowadził Nas po całym kompleksie.

Wyjazd był możliwy dzięki naszemu sponsorowi firmie Hacom. Dziękujemy.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z meczu.